Przyjazd
20.08.2019
Wyjazd
21.08.2019

Sport i Rehabilitacja

  1. Strona Główna
  2. Sport i Rehabilitacja

W Active Hotelu stawiamy na aktywny wypoczynek. Oferujemy doskonałe zaplecze sportowo-rekreacyjne. Idealne warunki do treningów, rozgrywania meczów oraz odnowy biologicznej znajdą tutaj zarówno profesjonalne zespoły sportowe, jak i amatorzy aktywnego wypoczynku.

Profesjonalne centrum sportowe wkk sport center

Do dyspozycji oddajemy halę sportową o łącznej powierzchni prawie 1900 m2 z trybunami dla publiczności, strefą treningu motorycznego, salą fitness, centrum odnowy biologicznej i rehabilitacji. Halę o wymiarach 34 m x 55 m można podzielić na trzy niezależne boiska do gry w koszykówkę.

Wszystkie pomieszczenia sportowe posiadają odpowiednie zaplecze sanitarne.

Hala sportowa połączona jest bezpośrednio z budynkiem hotelowym. 

Active med concept

Centrum Active Med Concept zapewnia kompleksowe usługi fizjoterapii od konsultacji ortopedycznych i nowoczesnej rehabilitacji aż po specjalistyczne treningi medyczne.

Oferujemy zabiegi rehabilitacyjne z wykorzystaniem najlepszych metod. Pomagamy pozbyć się bólu i odzyskać pełną sprawność po kontuzjach, urazach, operacjach i zabiegach ortopedycznych. Współpracujemy również z klubami sportowymi.

Nasze usługi obejmują:

  • Fizjoterapię
  • Terapię manualną
  • Konsultacje ortopedyczne
  • Dietetykę
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij